NCLC Varaždin Millennium poziva na Advent u Varaždinu

LionsHR Adminis... 27 studenog, 2015 - 23:41

I ove godine na Adventu u Varaždinu nastavljamo sa humanitarnim radom, te smo odlučili poduprijeti i pomoći rad zajednice Cenacolo.

Bratovština „Sv. Josip Radnik“ Zajednice Cenacolo u Varaždinu jedna je od 60-ak kuća diljem svijeta u kojoj borave djevojke, mladići i obitelji te majke s djecom. Često ovdje pomoć potraže majke koje žele izaći iz problema ovisnosti, supruge koje žele poduprijeti svoje supružnike, samohrane majke koje žele naučiti biti majke jer je njihova trudnoća bila neplanirana i u jednom su se trenutku našle same.

Trenutačno u bratovštini boravi devetoro djece, od kojih je jedna školarka, jedna bebica od nepunih godinu dana, a ostalo su djeca vrtićke dobi.

Na ovogodišnjem Adventu u Varaždinu moći ćete na štandu NCLC Millennium uz dobrovoljni prilog uzeti proizvode koje koje izrađuju u zajednici Cenacolo i Etno udruzi Greben iz Madžareva.

Donirana sredstva namijenjena su za opremanje namještajem igraonice i spavaonice za djecu smještenu u Bratovštini „Sv. Josip Radnik“ Zajednice Cenacolo u Varaždinu.

Tim ćemo sredstvima  osigurati mirno, bezbrižno, kvalitetno djetinjstvo uz puno igre, aktivnosti i kreativnih radionica za djecu koja sa svojim majkama borave u Zajednici Cenacolo.

Naša kućica se nalazi na Franjevačkom trgu. Veselimo se vašem dolasku, služenju i druženju!