NCLC Varaždin Millennium poziva na 20. ŠPANCIRFEST

LionsHR Adminis... 13 kolovoza, 2018 - 14:18

NCLC Varaždin Millennium poziva na 20. ŠPANCIRFEST

Dragi Lions prijatelji,

Sa velikim veseljem vas pozivamo da međunarodno poznati festival –ŠPANCIRFEST koji se ove godine održava 20. puta u Varaždinu od 17.08.-26.08.2018.

New Century Lions Club Varaždin Millennium tradicionalno sudjeluje na Špancirfestu. Sudjelovanje na festivalu je uvijek humanitarnog karaktera te će i ove godine sva prikupljena sredstva biti donirana djeci oboljeloj od dijabetesa. Sredstva prikupljena u ovoj humanitarnoj akciji biti će namijenjena za odlazak djece u ljetne edukativne kampove u organizaciji Hrvatskog saveza  dijabetičkih udruga, a po potrebi i u ljetne edukativne kampove  u organizaciji KBC-a Rebro te drugih organiziranih ljetnih edukativnih kampova za djecu i mlade sa šećernom bolešću.

Stoga, pozivamo vas, vaše obitelji i prijatelje da prošpancirate Varaždinom i posjetite našu kućicu u Uršulinskoj ulici (na istom mjestu kao i svake godine). I ove godine moći ćete izabrati neke od ručno izrađenih proizvoda od keramike i drva. Već tradicionalno na našim policama u kućici moći ćete pronaći proizvode od Zajednice Cenacolo i Centra za odgoj i obrazovanje osoba s posebnim potrebama „Tomislav Špoljar“.

U jutarnjim satima možete izmjeriti razinu šećera u krvi od strane naših dragih prijatelja iz Društva za zaštitu od dijabetesa Varaždin.

Radno vrijeme kućice: ponedjeljak-petak:9:00-13:00 i 17:00-22:00 subota-nedjelja:10:00-22:00

Veselimo se vašem dolasku i uvijek ugodnom druženju.

Program dostupan na https://spancirfest.com/

Aleksandra Šantek, predsjednica NCLC Varaždin Millenium