NCLC VARAŽDIN MILLENNIUM – Održan odličan 11. humanitarni maskenbal

LionsHR Adminis... 5 ožujka, 2018 - 22:14

NCLC Varaždin Millennium je u subotu 10.2.2018.g. u pubu Medina škrinja u Varaždinu održao 11.-ti tradicionalni humanitarni maskenbal. Akcija je imala za svrhu prikupiti financijska sredstva za stipendiranje slijepe studentice Anje Maltarski, uspješne studentice prve godine diplomskog studija sociologije i pedagogije na Filozofskom fakultetu u Zagrebu, te dugogodišnje članice Udruge slijepih Varaždinske županije. O uspješnosti akcije govori preliminarni podatak da je na maskenbalu prikupljeno oko 11.000,00 kuna, a što će svakako pomoći Anji u svakodnevnom studentskom životu.

Zahvaljujemo svim Lionsima i prijateljima koji su došli i podržali ovu humanitarnu akciju, te svim medijima, sponzorima i donatorima koji su pružili svoju velikodušnu pomoć i podršku i time omogućili uspješno postizanje cilja ove izuzetno vrijedne humanitarne akcije.
Posebne zahvala idu pubu Medina škrinja iz Varaždina, odličnom humanitarnom DJ-u Mariju Kovaču i dragom voditelju programa Ivici Gašparac – Gaši koji su nas neumorno zabavljali izvrsnom glazbom te održavali pravu maskenbalsku atmosferu do sitnih jutarnjih sati. Također zahvaljujemo dragim i vrijednim Leaćicama iz Leo kluba Varaždin koje su svojim velikim toplim osmjesima dočekivale sve posjetitelje i marljivo prikupljale novčiće.

Velika zahvala ide i suorganizatoru akcije Hrvatskom društvu skladatelja koji se odrekao iznosa autorske naknade za javnu izvedbu autorskih glazbenih djela i iznosa troškova naplate koja bi bila uprihodovana navedenom akcijom u korist stipendiranja studentice Anje Maltarski.

Od srca vam svima zahvaljujemo jer bez vaše podrške naš cilj ne bi bio ostvariv.

Nadamo se da su se svi prisutni odlično zabavljali, a kako je bilo na samom Maskenbalu, pogledajte u galeriji slika.

Mi služimo!

NCLC Varaždin Millennium