NCLC Varaždin Millennium donirao prehrambene namirnice Prenoćištu za beskućnike Udruge Novi put Varaždin

LionsHR Adminis... 13 siječnja, 2018 - 20:31

New Century Lions Club „Varaždin Millennium“ je tradicionalno nastavio realizaciju projekta Centennial Service Challenge „WORLDWIDE WEEK OF SERVICE TO FIGHT HUNGER“ („Svjetski tjedan borbe protiv gladi“), koji se ove godine održava od 8.-14.1.2018., sa svrhom sprječavanja, ili barem, smanjivanja gladi i gladnih na lokalnoj razini.

S obzirom da se Klub uključio u provođenje navedenog CSC projekta od siječnja 2015.godine, već treću godinu zaredom pomaže se najranjivijoj kategoriji stanovnika lokalne zajednice – beskućnicima smještenima u Prenoćištu Udruge Novi put, Varaždin. U tu svrhu, Klub je donirao neophodne prehrambene namirnice u iznosu od 566,26 kuna. Prenoćište u Udruzi djeluje od 2001. godine, te trenutno zbrinjava 10 beskućnika.

Mi služimo!

NCLC Varaždin Millennium