NCLC KUNA Osijek donirao pet laptopa slijepim osobama

Slika korisnika Robert Sedak
Robert Sedak 23 listopada, 2023 - 14:11

Povodom Međunarodnog dana bijelog štapa NCLC Kuna Osijek uručio je četiri laptopa Udruzi slijepih Osječko-baranjske županije odnosno njenim članovima i jedan laptop Uredu za studente s invaliditetom Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku.

U Udruzi slijepih laptope su dobili učenica 1. razreda srednje škole, te dva studenta dok je četvrti laptop doniran Udruzi za njihove potrebe, a preuzeo ga je njen predsjednik Ivan Deže. Udruga studenata za koju je donaciju primio predsjednik Damir Španić dala je na korištenje laptop studentici 3. godine Filozofskog fakulteta. Time je privedena kraju akcija prikupljanja sredstava za nabavku pomagala slijepima koja je započeta prije nekoliko godina donatorskim večerom.

Zahvaljujemo svima koji su donirali sredstva i pomogli da se ova akcija uspješno završi te svim predsjednicima NCLC Kuna Osijek koji su organizirali donatorske akcije.