NCLC „Kuna" iz Osijeka priređuje humanitarno natjecanje u kuglanju

LionsHR Adminis... 7 prosinca, 2011 - 23:15

Dragi Lionsi,

NCLC „Kuna" iz Osijeka priređuje humanitarno natjecanje u kuglanju koje će se održati 9. prosinca 2011. u G Bowling noćnom baru, u Portanovi, Svilajska 31, s početkom u 20 sati.

Prihod od natjecanja namjenjen je djeci iz doma „Klasje". Ostvarena novčana sredstva omogućit će djeci starijoj od 10 godina kuglanje i odlazak u kino, a mlađima prigodne darove.

Dom za djecu „Klasje" je državna ustanova koja skrbi o djeci bez roditelja, napuštenoj i drugoj ugroženoj djeci. Dom djeluje na više lokacija u Osijeku.

Rado bismo vidjeli što više Lionsa na natjecanju. Svojim ćete dolaskom dati doprinos našoj akciji za koju se donacija može uplatiti na račun otvoren kod Erste banke d.d. broj 2402006-1100539491.

Ulaznica za natjecanje iznosi 130,00 kn i uključuje kuglanje i obuću za kuglanje, piće dobrodošlice i malu zakusku.

Natjecateljske timove, molimo najavite do 8. prosinca. Ulaznice možete kupiti od članova kluba i na licu mjesta.

Uz srdačan pozdrav

Irena Galić