NCLC Adriatic organizira humanitarnu akciju za dječju bolnicu Kantrida

LionsHR Adminis... 22 rujna, 2012 - 12:00

NCLC Adriatic Rijeka u  četvrtak 27.09.2012. u Sky baru iza 20,00 sati započinje humanitarnu akciju akciju "Umjetnici za djecu". Tog dana ce biti ponuđeno na aukciji 20-ak djela  od čega 50 % iznosa ide za dječju bolnicu Kantrida. Prodavat će se umjetnine od Morene Brnčić, Antuna Kneževića i Željka Zime.

Nakon toga biti će otvorena stalna postava umjetnina u hotelu Malin u Malinskoj, Bonavija u Rijeci, Četiri opatijska cvijeta u Opatiji i Le Mandraču u Voloskom. Sve što se bude prodalo tijekom cijele godine ide 50 % za bolnicu. Cilj je da tijekom vremena širimo akciju i na druge hotele i na druge umjetnike, time da uvijek bude svugdje stalna postava koja je na prodaju 365 dana u godini.

Na prvu aukciju u Sky bar dolazi i 50-ak specijalnih gostiju - odvjetnika iz cijelog svijeta.

Pozivaju se svi članovi drugih lions klubova iz regije zapad sa željom da uzmu aktivno učešće u ovoj akciji

U ime NCLC Adriatic

Savin Vaić