Naši mladi gosti stigli u host obitelji

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 16 srpnja, 2023 - 21:41

Naši mladi gosti stigli u host obitelji

Jučer u subotu stigla nam je većina mladih u Lions razmjenu u host obitelji u Varaždin,Zagreb,Slavonski Brod ,Rijeku,Samobor,Pulu,Poreč.

Mladi su nam došli iz : Mađarske,Finske,Njemačke,Izraela,Norveške,Nizozemske,Turske,Austrije,Poljske,Belgije,Italije Danske,Švicarske,USA,Francuske.

Neki još stižu i danas.

Evo nekoliko slika kako se provode kod domaćina i što im naši domaćini pružaju.

Još jednom hvala svima koji su se prihvatili da budu domaćini ovim krasnim mladim ljudima koji će to znati cijeniti.

Our young guests arrived at their host families.

Yesterday, on Saturday, most of the young  campers arrived for the Lions exchange to their host families in Varaždin, Zagreb, Slavonski Brod, Rijeka, Samobor, Pula, Poreč.

Campers came to us from: Hungary, Finland, Germany, Israel, Norway, Holland, Turkey, Austria, Poland, Belgium, Italy, Denmark, Switzerland, the USA, France.

Some are arriving today.

Here are some pictures of how they spend their time with their hosts and what our hosts provided them.

Once again, thank you to everyone who agreed to host these wonderful young people who most definitely appreciate it.