Našem distriktu odobrena donacija LCIF fondacije od 5000 $ za poplavljene u Sisku i okolici

LionsHR Adminis... 18 ožujka, 2014 - 22:19

Velikim zalaganjem naše Guvernerice i LC Popovača našem distriktu je od strane LCIF fondacije Lionsa donacija od  5000 USA $. Ovo je veliki uspjeh koji je ostvaren uz timski rad i uvažavanje našega rada od strane LCI-a.Ovo je značajna pomoć za stradale. Ako tome dodamo novčana sredstva i materijalna dobra koja su Lionsi prikupili u našem Distriktu, možemo uistinu reći da se radi o solidarnosti na djelu. Budimo ponosni na ostvareno. Ovaj projekt pomoći za stradale je dokaz koliko je važna funkcija i uloga predsjednice ili predsjednika Zone. Zato čestitke Nadi Šavorić i njezinu timu na inicijativi koja je donijela tako dobar rezultat. Ovo je samo početak provedbe projekta jer sada slijedi realizacija koja treba biti provedena točno prema uputama LCIF-a. Sredstva se mogu koristiti samo za nabavku osnovnih potrepština - kao što su hrana , odjeća , deke , vode u bocama i lijekova za ljude koji su pogođeni katastrofom.

Ova akcija koja će se sigurno biti uspješno realizirana je samo dokaz da još uvijek imamo snage za stvaranje sretnijeg svijeta što je i glavni slogan naše Guvernerice.