Napustio nas je Josip Tomašković, naš Joža, prijatelj ,lion.

LionsHR Adminis... 1 travnja, 2019 - 10:09

Napustio nas je Josip Tomašković, naš Joža, prijatelj ,lion.

Otpratila ga je na put vječnosti  njegova najuža obitelj, tiho i s emocijom kakvu samo najbliži može pružiti i proživjeti.

Oprostio se sa svojom suprugom Boženom , svojom djecom i unučadi.

Mi, njegova velika lionistička obitelj sada se opraštamo s njim.

Dragi Joža Tomašković  živio je od 11.04.1950-20.03.2019.

Veliki dio svog lionističkog života proveo je u Samoboru gdje je jedan od osnivača LC Samobor koji je osnovan 24.10.1998. Bio je predsjednik kluba, bio je 4 puta predsjednik Regije.

1. 2002/2003 u mandatu guvernerice Olge Šober.
  2. 2004/2005 u mandatu guvernerice Antonije Uglešić
  3. 2005/2007 u mandatu guvernera Josipa Galića
  4. 2006/2007 u mandatu guvernerice Lahorke Domac

Za svoj rad primio je puno nagrada i priznanja, dobio je nagradu" Melvin Jones" koja dolazi u ruke najvrjednijima među vrijednima. Veliki je čovjek i veseljak bio naš Joža. Gdje je bio i kada god da je sebi zvao, veselili smo se doći jer nas je uvijek dočekalo sve  što čovjek može dati najbolje od sebe: veliko srce domaćina, prijateljsko obiteljsko okruženje i njegova Božena, supruga i poslovna partnerica, njegova lions prijateljica.To su bili njih dvoje; uvijek jedinstven par.

Draga Božena, tebi i tvojoj djeci, unučadi , zetu,  snajama i najbližima vašima, mi lionsi Distrikta 126 Hrvatska izražavamo svoju najdublju sućut jer iskreno žalimo za našim lions bratom Jožom čija nam prisutnost nedostaje i nedostajala nam je u svim godinama njegove bolesti.

Draga obitelji Tomašković, opraštamo se ovim putem od našeg Josipa Tomaškovića, Lionsa, prijatelja .

Tuga neka prođe, sjećanja će  nam ostati na njegove vesele oči, raširene gostoprimljive ruke i osmjeh vječnoga dječaka.

Volimo te dragi Joža i ispraćamo te prijateljskim pozdravom: A sad Adio!