Najava humanitarne akcije „Primadona“ u okviru proslave 25 godina djelovanja ženskog Lions kluba Grič planirane 24. ožujka 2022. godine

Slika korisnika Edita Bilaver
Edita Bilaver 19 siječnja, 2022 - 09:58

Lions klub Grič obilježava 25 godina djelovanja i predanog filantropskog rada događajem posvećenim svojoj preminuloj članici, primadoni splitskog HNK-a i profesorici Cynthiij Hansell-Bakić, u okviru kojeg je planirana još jedna hvalevrijedna humanitarna akcija posvećena poboljšanju uvjeta školovanja studenata Muzičke akademije u Zagrebu.

Događaj pod nazivom „Primadona“ planiran je dana 24. ožujka 2022. godine s početkom u 19 sati u Maloj dvorani KD Lisinski te će se sastojati od koncertnog dijela, izložbe slika, kostima i toaleta iz fundusa obitelji Hansell-Bakić. Prihodi od prodaje ulaznica po cijeni od 150 kuna, nakon podmirenja troškova organizacije bit će donirani, a prema potpisanom sporazumu Muzičkoj akademiji u Zagrebu u svrhu poboljšanja uvjeta rada i školovanja studenata.

Obilježavanje ove važne godišnjice djelovanja LC kluba Grič bit će tako glazbeni i vizualni spektakl koji organiziraju članice LC Grič, mnogobrojni Cyntyijini prijatelji i donatori kako bi  prikupili sredstva za podršku mladim glazbenicima.

Dođite i vi, pridružite nam se i proslavimo zajedno prvih 25 godina !