Nagrađeni klubovi i pojedinci priznanjem Excellence award za 2012./2013.Lions godinu

LionsHR Adminis... 26 ožujka, 2014 - 13:29

Na početku 3.sjednice PKG dodjeljena su priznanja Exellence award za Lions godinu 2012./2013. koje su dobili:

-Naš Distrikt 126 za Lions godinu 2012./13. i osobno PDG,a tada DG Branko Dragičević i drugi dužnosnici distrikta

- tada 1.viceguvernerica ,sada DG Nada Arbanas

-RC Tonći Vicelić, Darko Ćuruvija i Dražen Melčić

-ZC Dalia Bošnjak,Lidija Starčević,Vjekoslva Žižić,Tatjana Jukić i Jesenka Jurić - Šojat.

- Klubovi i njihovi predsjednici LC Poreč i Sandra Jagodin,LC Korzo i Marina D Annabile,LC Kontesa Nera i Metoda Lhotka,LC Sveti Vlaho Dubrovnik i Nives Miloš,LC Opatija i Karin Mimica,LC Rijeka i Marina Tauković,LC Našice i Hrvoje Šimić i LC Marjan i Arijana Bolanča.

Nagrade su uručili DG Nada Arbanas i PDG Branko Dragičević.U ime svih nagrađenih zahvalila je Jesenka Jurić - Šojat.