Na www.lions.hr objavljeno 261 vijest,najavljeno 47 događaja i poslano 17 NL

LionsHR Adminis... 15 svibnja, 2015 - 19:59

U ovom kratkom prikazu rada ova dva povjerenstva pokušat ćemo navesti osnovne prije svega statističke podatke jer prosto je nemoguće opisati sve radnje i postupke koji su se odvijali u ovih manje od godinu na polju izdavaštva,informatike,interneta,slanja mailova i komuniciranja unutar distrikta i Lionsa i prema van lokalnoj i državnoj razini,prema medijima i raznim institucijama kako bi što bolje informirali ono što radimo ili namjeravamo činiti.

Krenimo redom,na našem web-u www.lions.hr objavili smo do sada 261 vijest iz rada klubova i distrikta, najavili smo 47 događanja i pozvali građane i lionse da im prisustvuju, poslali smo 17 Newslettera svim članovima i na desetke direktnih mail-ova članovima,klubovima i dužnosnicima u distriktu.

Na našoj FB smo objavili sve naše vijesti njih 261 i više od toga,a stranicu je“ lajkalo“ 587 ljudi, a neki postove je vidjelo i preko 5-6.000 ljudi.

Iako se možda ne čini da smo zapaženi i da nas se prati,ipak mnogobrojni mailovi i upiti klubovima i distriktu,što su Lionsi , kako se može priključiti i naročito zahtjevi za pomoći govore da smo ipak izašli iz anonimnosti da nas ljudi prepoznaju kao organizaciju koja pomaže ljudima u nevolji i radi dobre stvari za dobrobit velikog broja ljudi.