Na Sportskim igrama Lionsa u Zadru - humanitarna akcija za BK Zlatna rukavica Zadar za obnovu prostora uništenih u poplavi

LionsHR Adminis... 13 rujna, 2017 - 13:29

LC Zadar i rukovodstvo D-126 je odlučilo da se na sportskim igrama u Zadru koje će se održati ovog vikenda u Zatonu kod Zadra pored humanitarne akcije za Judo klub Zadar  za kupovinu kimona za mlađi uzrast koja je bila predviđena na Sportskim igrama, održati i dodatna humanitarna akcija za Boksački klub Zlatna rukavica iz Zadra čije su prostorije poplavljene u nedavnim poplavama u Zadru i kojima je uništen prostor i  oprema.

Lionsi su ponudili klubu i pomoć u rašćićavanju prostora ako je potrebna.

Lionsi kao i uvijek uz svoja druženja pomažu onima kojima je pomoć potrebna.

Obavijest: svi koji dolaze u Zadar trebaju izaći na prvom izlazu Zadar 1 sa autoceste ali ne trebaju skrenuti za Nin( tu još ima problema prilikom prolaska) već za Zadar i onda tražiti put prema Ninu.