Na sjednici kabineta Guvernera D-126 uručene insignije i dogovoreni zadaci za naredno razdoblje

LionsHR Adminis... 21 rujna, 2015 - 22:50

U subotu 18. rujna 2015. godine u naselju Zaton kod Zadra/u sklopu sportskih igara Lionsa održana je sjednica kabineta Guvernera D  -126.

Na sjednici je potvrđen sljedeći dnevni red :

1.        Uručenje dužnosničkih insignija svim dužnosnicima u kabinetu u Lions godini 2015./16

2.        Izvješće sa događanja nakon XXI Konvencije u Našicama.

3.        Izvješća sa DGE seminara i 98. međunarodne Lions Konvencije u Honolulu, 21.6.-2.7.

4.        Dogovor o realizaciji programa Guvernera i  o načinu rada članova kabineta u ovoj Lions godini

a)       analiza stanja u pojedinim klubovima

b)       zadaci ZC i RC u radu sa klubovima

c)       edukacija prema programu RLLI po zonama i na nivou distrikta

d)       zadaci i plan rada povjerenstava

e)       dogovor za proslavu 25 god Lionsa u Hrvatskoj 24.10. u Dubrovniku

5.        Plan i program rada Leo Distrikta

6.        Razno

U prvom dijelu sjednice bilo je vrlo svečano jer su Guverneru i 1.VDG uručeni lanci , ostalim dužnosnicima u kabinetu značke , a u drugom dijelu je bilo vrlo sadržajno i radno naročito pod 4.točkom DR gdje je analizirano stanje u klubovima i zadaci svih dužnosnika za naredno razdoblje.