Na otoku Hvaru uz LC Hvar

LionsHR Adminis... 8 lipnja, 2018 - 11:53

Predsjednica Vijeća guvernera, Nada Arbanas posjetila je dana 2. lipnja 2018. godine naš jedini otočki  klub, Lions klub Hvar.

U prekrasnome ambijentu hvarske rive pune turista u šetnji te tople ljetne večeri uz more, sastali smo se kako bismo se bolje upoznali i razmijenili informacije. Ljubezna i draga predsjednica, Sunčana Draganić, organizirala je dolazak članova kluba koji su s puno pozornosti saslušali novosti u našem Distriktu, osobito one vezane uz tek završenu Konvenciju u Zadru i novu Strategiju Lionsa prihvaćenu na samoj Konvenciji. Uz brojna pitanja i poticaj o uključivanju kluba u brojne distriktualne projekte, bilo je posve razvidno da je potrebna jača međusobna suradnja na razini klubova i rukovodstva Distrikta.

Potrebno je odati veliko priznanje našem jedinom otočkom klubu na svemu što čine za dobrobit potrebitih jer pored jedinstvene ljepote krajolika, vjerujte, život na otoku nije nimalo jednostavan.

Osijek, 8. lipnja 2018. godine                                                                                                    Nada Arbanas PDG