Na Lions balu u Poreču"I sa malo pomažemo puno"prikupljeno 60.000 kn za potrebite

LionsHR Adminis... 7 prosinca, 2015 - 13:39

U Hotelu Valamar Riviera Lions klub Poreč je u povodu dana Sv.Maura zaštitnika Poreča i 2. sjednice kabineta Guvernera u mandatu Dražena Melčića organizirao tradicionalni 18.Humanitarni bal.Uz prisustvo 180 članova Lionsa i njihovih gostiju od kojih je bilo preko 40 lionsa iz svih regija Hrvatske na aukciji slika,lutriji,aukciji i prodaji  vina istaknutih Istarskih vinara te donacijama prikupljenim prije bala ukupno je donirano preko 60.000 kn koje će za Božić biti dodjeljene potrebitima.

Još jednom možemo reći da su Porečki Lionsi uz pomoć svih Lionsa koji  su bili prisutnu na balu te prijatelja Lionsa postigli izuzetan uspjeh s obzirom na vrijeme u kojem živimo na čemu se svima koji su tom uspjehu doprinijeli najsrdačnije zahvaljujemo.Bal je protekao u izuzetnom raspoloženju čemu je posebno doprinijelo bratimljenje LC Zrinjevac i Poreč o čemu ćemo donijeti posebnu vijest.

I sa malo pomogli smo puno i uvijek je dobro činiti dobro,što se i ovaj put pokazalo.

Bilo je to još jedno lijepo služenje i druženje vidimo se dogodine u još većem broju dragi Lions prijatelji i neka vam je sretan Božić i Nova godina.