Na Konvenciji izašao 21. broj Magazina Lionsa Hrvatske

LionsHR Adminis... 30 svibnja, 2013 - 10:20

Na Konvenciji na Brijunima izašao je iz tiska i 21.broj Magazina Distrikta 126 Hrvatska koji svih ovih godina izvrsno uređuje naš PDG Šime Nevidal.U Magazinu su zabilježena najznačajnija događanja u Lionsima Hrvatske u lions godini 2013./2014. u distriktu kao i u većini klubova.Nažalost dio klubova i povjerenstava nije dostavio izvještaj pa i njihov rad nije zabilježen u magazinu.Nadamo se da će se potruditi dogodine.Izlaženje Magazina su svojim reklamama pomogle i neke firme članova Lionsa kao i dugogodišnji partner Diners.Magazin je pripremio Hardy-Đakovo,a tiskala Tiskara Budrovci.Zahvaljujemo svima na trudu da magazin bude na vrijeme izdan i ogledalo naše aktivnosti te dokument  za povijest Lionsa Hrvatske.