Na humanitarnom turniru u Varaždinu za djecu sa autizmom skupljeno 29.100 kn.

LionsHR Adminis... 27 rujna, 2012 - 20:54

U subotu, 22.09.2012. godine Tenis klub "Varteks", Udruga za autizam "Pogled", NC Lions Club Millennium Varaždin i Lions Klub Varaždin u suradnji s Udrugom za ranu intervenciju Varaždinske županije i Međimurskom udrugom za ranu intervenciju u djetinjstvu organizirali su humanitarnu akciju za angažiranje asistenata u predškolskim ustanovama  za djecu s poremećajima iz spektra autizma. Na akciju se odazvao i LC Novi Marof.
Na Varteksovim teniskim terenima u Varaždinu na humanitarnom teniskom sudjelovalo 145 sudionika i sudionica.
Mnoštvo donatora (preko stotinu) omogućilo je vrlo raznovrsne i lijepe tombole za dodatno prikupljanje sredstava kao i  sav prihod od prodaje pića išao je u navedenu svrhu.

Tako je ukupno prikupljeno novčanih sredstava u iznosu 29.100,00 kuna.

Prilozi se i dalje mogu uplaćivati na žiro račun Udruge za autizam "POGLED"
na broj 2392007-1100056172 (Međimurska banka).

Nama, kao Lions klubu Novi Marof, drago je da smo svojim skromnim doprinosom bili dio ove lijepe humanitarne akcije i da smo bili u prilici,svaki član na svoj način, pomoći onima najpotrebnijima - djeci.

Dario Poljak,predsjednik LC NM.