Na brodu Sveti Mauro izvršena primopredaja dužnosti u Zoni Istra, Marinu Rossiju uručen Melvin Jonas ,a primljen i novi član u LC Poreč

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 3 srpnja, 2023 - 23:01

Dana 02.07.2023 g. organizirali smo već tradicionalno druženje Lionsa u predivnom ambijentu broda  Sveti Mauro našeg istaknutog Lionsa člana i predsjednika LC Poreč Borisa Jugovca.

Pedesetak Lionsa iz Zone III Istra/LC Pula,LC Novigrad,LC Portole i LC Poreč/ i njihovih prijatelja se odazvalo našem pozivu, a svojim prisustvovanjem su nas počastili i članovi LC Forli iz Forlija i LC Europa Trieste iz Trsta.

Na brodu je izvršena primopredaja dužnosti predsjednika LC Pula,Novigrad i Poreč, a tajnik Distrikta Zlatko janković-Miloš je uručio i priznanja Guvernera dodijeljena na Konvenciji u Osijeku, predsjednik Boris Jugovac je uručio poseban poklon našoj članici Anamariji Musica.

Poseban događaj je uslijedilo kada je predsjednik Boris Jugovac ZC i članu LC Poreč Marinu Rossiju uručio najviše priznanje u Lionsima plaketu Melvin Jonas sa kojim ga je nagradio LC Poreč za osobite zasluge za rad u klubu i Distriktu 126 Hrvatska.

Nakon toga je LC Poreč primio novoga člana Ivicu Mikulčića što je ove godine 4 član koji ulazi u naš klub na što smo izuzetno ponosni.

Nakon svečanog dijela uslijedio je obilazak Rovinja i Crvenog otoka uz odličan riblji ručak i povratak za Poreč

Kao i uvijek za dobru zabavu se pobrinuo DJ Zlaja , a posada Svetog Maura je bila odličan domaćin. Hvala svima na jednom prelijepom izletu i druženju. Vidimo se dogodine.