LionsHR Adminis... 3 listopada, 2015 - 09:43

Na 2.sportskim igrama Lionsa u Zadru organizirana dva nezaboravna druženja učesnika.Prva dan je bila tematska večer MORNARI i svi su bili tako obučeni.Bilo je prelijepih kreacija.Zabavljala nas je klapa Nin uz odličnu svirku i pjesmu raspoloženje je bilo odlično.za vrijeme večeri prodavane su slike Zadarskih školaraca, a sredstva su prikupljena za mlade Zadarske sportaše.

Na početku večer prisutnima su se obratili DG Hrvatske Dražen Melčić i DG Slovenije Branko Dolenc te razmjenili poklone.A Predsjednica LC Zadar je svim učesnicima podjelila Zahvalnice za sudjelovanje na 2.Sportskim igrama.

Drugo veče nas je bilo još više.Uz dobrog muzičara koji nas je zabavljao i izmamio na ples,  vrhunac večeri je bio kada je mikrofon uzeo član LC Zadar Davor Pekota i zapjevao zadarske himne uz pomoć svih Lionsa na večeri.

Sve u svemu dva prelijepa dana sa dragim prijateljima Lionsima Slovenije i Hrvatske.Ispunjeni svi ciljevi, a posebno oni humanitarni na koje smo ponosni.

Ponovilo se dogodine.