'MURSICE' U NOĆI KAZALIŠTA

LionsHR Adminis... 17 studenog, 2013 - 17:59

Već četvrtu godinu od kako se održava sve zapaženija kulturna manifestacija Noć kazališta, članice Lions cluba Mursa iz Osijeka sada već tradicionalno sudjeluju u popratnim manifestacijama u sklopu sveukupnih kazališnih događanja u organizaciji Dječjeg kazališta „Branka Mihaljevića“ u Osijeku. Kao i ranijih godina, tako su i ove već nadaleko poznate „pekarice“ najrazličitijih slastica priredile pravu izložbu kolača i ponudile ih na prodaju ne samo posjetiteljima kazališnih događanja u donjogradskom Dječjem kazalištu, nego i drugim svojim sugrađanima. Razumljivo, 'Mursice' su i ovaj puta sav prihod od prodanih kolača namijenile u dobrotvorne svrhe. I ova posljednja akcija članica Murse nastavak je brojnih humanitarnih aktivnosti u njihovoj jubilarnoj 15. godini, čiju su obljetnicu obilježile prije nešto više od mjesec dana. – š.