MURSICE“ POČELE OBILJEŽAVATI 15-GODIŠNJICU POSJETOM DOMU ZA PSIHIČKI OBOLJELE ODRASLE OSOBE

LionsHR Adminis... 20 rujna, 2013 - 21:57

NOVA (TRADICIONALNA) DONACIJA...

Članice Lions cluba Mursa iz Osijeka u znaku početka obilježavanje svog nadasve vrijednog 15-godišnjeg jubileja, ponovno su organizirale još jednu od svojih mnogobrojnih humanitarnih akcija. Ovoga su tjedna posjetile Dom za psihički oboljele odrasle osobe – instituciju s kojom već duže vrijeme vrlo lijepo surađuju.. Povod je i ovaj puta bila potpora jedne od novijih aktivnosti ovoga Doma, koji je prije stanovitog vremena pokrenuo vrlo zapaženu, ali i zahtjevnu akciju osiguranja stanova za dio svojih štićenika, u kojima će oni samostalno živjeti. Razumljivo, uz dijelom osigurana sredstva za taj pothvat, potrebno je prikupiti i niz potrebnih stvari, od namještaja, pa sve do higijenskog pribora.

'Mursice' su i ovoga puta prepoznale vrijednost ove nadasve dobrotvorne aktivnosti, pa su se uključile u potporu ovoj akciji. Ovoga puta prikupile su određenu količinu odjevnih predmeta, posteljine i higijenskih potrepština i to su poklonile za potrebe štićenika ovoga Doma, koji će, vjerujemo, uskoro započeti samostalno živjeti u rečenim stanovima. Donaciju je uručila delegacija Lions cluba Mursa, na čelu s aktualnom predsjednicom Vesnom Samardžić-Ilić. Na dosadašnjoj suradnji, a osobito na ovoj posljednjoj donaciji, srdačno je zahvalio ravnatelj Doma gosp. Ladislav Lamza, istakavši tom prigodom već tradicionalno dobru i vrlo zapaženu suradnju s osječkim „lavicama“. – š.