Mursice donirale veliki hladnjak Zajednici Cenacolo Šarengrad

LionsHR Adminis... 20 siječnja, 2015 - 19:59

LC “Mursa” Osijek pridružio se svim ljudima dobrog srca i 22. Prosinca 2014. u vrijeme iščekivanja Isusovog rođenja, i darovao Zajednici Cenacolo Šarengrad veliki hladnjak za duboko zamrzavanje hrane. U dogovoru s Ivanom Jurićem, voditeljem Zajednice i župnikom Župe Preslavnog Imena Marijina u Osijeku, taj dan je hladnjak uručen u prostorima Crkve i isti dan je otpremljen u Zajednicu Cenacolo u Šarengrad.

Na susretu uručenja našeg dara bila su prisutna dvojica polaznika Nikola i Joško , koji su svjedočili o svome putu do dolaska u Zajednicu i boravku, što je naravno bilo jako dirljivo, pa smo ih svojim riječima ohrabrivale da budu ustrajni na putu izlaska iz zamke ovisnosti.

Dogovoren je odlazak Mursica u Cenacolo Šarengrad u proljeće 2015. na cjelodnevni boravak s članovima Zajednice uz naš radni doprinos njihovim dnevnim aktivnostima, čemu se veselimo i mi i oni.

Marija Rechner