In memoriam Vlado Huber LC Novigrad

LionsHR Adminis... 22 kolovoza, 2018 - 12:10

In memoriam Vlado Huber LC Novigrad

S neizmjernom tugom javljamo da nas je naš član i Lions brat VLADO HUBER zauvijek napustio u 69. godini života.

Pokop će biti obavljen u Županji u krugu obitelji, u subotu, 18.08.2018. u 11,00 sati.

Kao Predsjednik LC Novigrad, kasnije ceremonijar, a u ovoj godini u funkciji Direktora za članstvo značajno je doprinio afirmaciji lionisma na Bujštini te radu i razvoju kluba.

Pamtit ćemo ga kao uvijek spremnog za šalu i komentar, čime je uveseljavao članove kluba na mnogobrojnim akcijama i sastancima. Osvajao je ljude nasmijanim i vedrim licem, dobrim raspoloženjem svoje slavonske duše. Do samog kraja bio je angažiran u projektima i planovima kluba preklapajući ih sa golfom kao svojom najvećom strašću.

Nedostajat će nam negova podrška, motivranost i nesebičan angažman. Ali zapamtit ćemo ga veselog i nasmijanog, s čašom u ruci...Ponosni smo što nam je bio brat, suradnik i prijatelj.

LC Novigrad

Umag, 16.kolovoza 2018. godine