IN MEMORIAM VLADO GAMBOC

Slika korisnika Sonja Jelača
Sonja Jelača 21 lipnja, 2023 - 15:03

Lionsi i njegov Lions klub Novigrad opraštaju se od svog voljenog brata, prvog predsjednika, koji je danas umro nakon teške bolesti. Ispraćaj će biti u subotu 24.6.2023 u 17h na groblju u Umagu.

Vlado Gamboc, čovjek, koji je bio inspiracija i duša našeg kluba.

Vlado je bio istinski omiljen među Lionsima. Njegova predanost, vizionarstvo i nepokolebljiva strast prema humanitarnim ciljevima bili su zarazni. Svojim djelima, hrabrošću i kontinuiranim radom, Vlado je izgradio mostove zajedništva unutar kluba i širio dobrotu diljem naše lokalne zajednice.

Sjećat ćemo ga kao čovjeka s velikim i dobrim srcem i vedrim duhom. Njegova ljubaznost i spremnost da pomogne drugima bili su nevjerojatni. Uvijek je bio uz nas, bilo da je trebalo organizirati humanitarnu akciju, pružiti podršku nekome u potrebi ili jednostavno podijeliti tople riječi ohrabrenja.

Vlado je bio pravi vizionar. Vodio nas je novim stazama i poticao nas da izlazimo izvan okvira i širimo Lionizam. Njegova aktivnosti u služenju drugima i motiviranje ljudi oko zajedničkog cilja bili su nevjerojatni. Pod njegovim vodstvom, Lionsi su utemeljili svoj uspješan put u službi potrebitima i od tada uspješno pomažemo i ostavljamo trajni utjecaj.

Njegova nasljedstva ostaju u našim srcima i djelima koja smo zajedno postigli. Vlado nas je naučio da nikad ne odustajemo, bez obzira na prepreke koje se mogu pojaviti. Njegova posvećenost i predanost služenju drugima ostat će kao vječni podsjetnik na to što možemo postići kada se udružimo u dobroj namjeri.

Danas oplakujemo gubitak našeg dragog Vlade, ali slavimo njegov život i naslijeđe. Neka njegova svjetlost nastavi sjati u našim djelima, inspirirajući nas da budemo bolji ljudi i da radimo na stvaranju svijeta u kojem svatko ima priliku za sreću, ljubav i napredak.

Hvala ti, dragi Vlado, na svemu što si učinio za nas i za sve one kojima si posvetio svoje vrijeme i energiju. Tvoj duh će zauvijek živjeti u našem klubu i u srcima svih koji su te poznavali.

Počivaj u miru, dragi prijatelju.

LC NOVIGRAD