In Memoriam Đurđica Nevidal - Kraljević

LionsHR Adminis... 16 ožujka, 2018 - 09:16

In Memoriam Đurđica Nevidal - Kraljević

Rođena 5. ožujka 1940. godine

Noćas nas je nakon duge i teške bolesti napustila naša draga Đurđica, jedna od utemeljiteljica Lions Cluba Mursa-Osijek. Uvijek u pokretu, kako u svome radnom vijeku u Saponiji Osijek gdje je svojim znanjem diplomiranoga inženjera kemije stvarala budućnost , tako i u mirovini kada je uživala s obitelji, svojim Mursicama i Lionsima Hrvatske.

Mi ćemo ju pamtiti po njezinoj osobnosti, energiji i iskrenosti. Uvijek je jasno rekla što misli pa bilo to kome drago ili ne. Kada je pak bilo koja aktivnost ili teškoća bila u pitanju, naša Đurđica bi se sva zarumenila od koncentracije i predano radila do ostvarenja cilja. Pomoći bližnjemu u nevolji, razveseliti one tužne i zapjevati u društvu znala je naša Đurđica koja, iako je dugo bila prikovana uz krevet, uvijek je duhom bila uz nas i zato joj veliko hvala.

Otišla je tiho u snu i ostavila uspomene na jedno veliko prijateljstvo i sestrinstvo čvrsto povezano služenjem čovjeku.

Osijek, 12. ožujka, 2018. godine                                                                       Lions Klub Mursa - Osijek