IN MEMORIAM DRAŽEN KURPIS

LionsHR Adminis... 4 veljače, 2016 - 13:06

IN MEMORIAM

Obavještavamo  članstvo Lions D-126 da je u 66 g. života umro Dražen Kurpis charter član LC Opatija. Bio je aktivan član lions organizacije od 1998 g. U LC Opatija obavljao je dužnosti tajnika i predsjednika kluba, a u D-126 u mandatu 2007-2008 i rizničara kabineta.

Pamtimo ga kao skromnog i samozatajnog ali veselog čovjeka koji je uvijek bio spreman pomoći potrebitima, dati svoj doprinos u bezbroj akcija kluba i distrikta, ali i svirati gitaru , zapjevati na našim druženjima i stvarati dobro  ozračje među lions prijateljima

Dragoj supruzi Marini koja je također naša članica i ostalim članovi obitelji Kurpis izražavamo naše iskreno suosjećanje u povodu prerane smrti njihovog supruga i oca,našeg brata Dražena.

Njegov doprinos Lions organizaciji LC Opatija i D-126 je u razdoblju njegovog punog angažmana bio je ogroman. Dobitnik je mnogobrojnih priznanja guvernera D-126 i LCI organizacije te sudionik nekoliko konferencija i foruma LCI. Njegov odlazak je nenadoknadiv gubitak za našu organizaciju. Dražen je bio je primjer svim članovima Lionsa i kao Lions i kao čovjek i ostat će nam u vječnoj uspomeni i sjećanju.

Posebni ljudi žive u našim srcima i kad nisu pored nas. Sjećanje nas tješi i hrabri nadu o postojanju nekog boljeg svijeta u vječnosti.

Članovi Lions D-126 Hrvatska