IN MEMORIAM 10.05.1954. — 25.02.2014. Kazimir Kišasondi

IN MEMORIAM

10.05.1954. — 25.02.2014.

Kazimir Kišasondi

Sa tugom objavljujemo tužnu vijest da je u 59. godini života preminuo naš istaknuti član i Lions prijatelj

Kazimir Kišasondi

Rođen10.05. 1954. godine u Bjelovaru gdje završio klasičnu gimnaziju i srednju glazbenu školu, živio je i radio  u Varaždinu. Diplomirao je na Veterinarskom fakultetu, radio je u struci punih 25 godina,zatim je bio  zaposlen u Gradskom poglavarstvu Grada Varaždina. Bio je istaknuti član  Lions kluba Sv. Nikola iz Varaždina  od 2004 g. Sudjelovao je u mnogobrojnim akcijama svog kluba i D -126 Hrvatska,a naročiti doprinos je dao projektu sufinanciranja programa za pse vodiče za slijepe osobe prilikom izgradnje Centra  Silver u Zagrebu za koji je LCIF fondacija odobrila i sufinancirala projekt preko Districta. Kazimir je dobitnik niza priznanja za svoj rad u Lionsima.

Osim Lionsima unazad nekoliko godina intenzivno se bavi sa slikarstvom koje je predstavio na nekoliko skupnih i 5 samostalnih vrlo uspješnih izložbi.

Njegovom smrću Lionsi,njegovi prijatelji i Grad Varaždin izgubili su jednog vrijednog i nadasve skromnog čovjeka ,koji je bio spreman pomoći ljudima u svakoj prilici,a umjetnost jednog predanog stvaraoca i zaljubljenika.

Posljednji ispraćaj je obavljen danas na gradskom groblju Varaždin

Neka mu je vječna slava i hvala,a obitelji iskrena sućut.