Međunarodni humanitarni koncert u Postojnskoj jami

LionsHR Adminis... 29 ožujka, 2013 - 19:54

Drage Lionese, Lionsi i Leići

Uskrs nam je pred vratima, pa svim Lionsima Hrvatske ugodne uskršnje blagdane žele Lionsi Regije Zapad.

Ujedno vas podsjećamo na vrlo zanilnjivu humanitarnu manifestaciju - Međunarodni humanitarni koncert u postojnskoj jami 13. 04.2013.Tri zbratimljena distrikta dovest će svoje najbolje glazbenike koji će upriličiti ovaj spektakl. O kome je rječ - neka ostane mala tajna i iznenađenje. Organizatori su uspjeli izdogovarati nešto povoljniju cijelu od one koja je bila najavljena, dakle ne 45 € nego 40€. Ali detalje pogledajte u pozivu koji se nalazi u dodatku ove vijesti.

Sve dodatne informacije možete dobiti na 091 2160916 ili darkoc54@gmail .com

Očekujemo vas u što većem broju, kako bi akcija uspijela što bolje, no ne zaboravite da su mjesta ograničena, pa se stoga požurite prijaviti na gornji mail ili mobitel.