Lionsi prikupili sredstva za ICC (International Camp on Communication and Computer) ZADAR

LionsHR Adminis... 9 travnja, 2018 - 21:48

Lionsi prikupili sredstva za  ICC (International Camp on Communication and Computer) ZADAR

Tijekom akcije „100 maslina za 100 godina lionsa“ koju su proteklog vikenda organizirali bratski klubovi LC Zrinjevac i LC Poreč, na inicijativu Distriktualne koordinatorice za služenje Vesne Boinović-Grubić i člana GST povjerenstva Željka Gucunskog organizirana je prodaja poštanskih marki koje je Hrvatska pošta izdala 7. lipnja 2017.  prigodom centennialnog obilježavanja 100 godina djelovanja Lionsa u svijetu. Kupnjom okvira sa omotnicom i prigodnom markom te razglednicom lionsi su prikupili iznos od 1.600,00 kuna namijenjenih opremanju i radu ljetnog ICC kampa koji će se održati u Zadru od 22. do 31. srpnja 2018. na kojima će mlade slijepe i slabovidne osobe unaprijediti svoje informatičke i komunikacijeske vještine.

Pozivamo sve lionse Distrikta 126 da se kupnjom ovih uokvirenih omotnica i razglednica sa prigodnom poštanskom markom Lions Clubs International – 100. obljetnica pridonesu radu ovog kampa i pomognu mladim slijepim i slabovidnim osobama  da se uspješnije uključe u društvena događanja.

Kontakt osobe:

Distrikt GST  Vesna Boinović-Grubić