Lionsi Hrvatske dio prihoda na regati odlučili donirati potresom pogođenoj Turskoj

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 4 svibnja, 2023 - 11:48

Ponukani tragičnim događajima u Turskoj, kabinet D-126 predložit će Konvenciji Lionsa Hrvatske da dio prihoda sa regate usmjeri u donaciji potresom pogođenom području Turske i tako pomoći onima kojima je to u ovom trenutku doista najpotrebnije.

Tim povodom na otvaranju završne svečanosti sudionicima regate se obratio DG Alek Konić,Eren Öztürk ataše u Turskom veleposlanstvu u Zagrebu i Goran Beus Richembergh, predsjednik HRVATSKO-TURSKE UDRUGA PRIJATELJSTVA/ HIRVAT-TÜRK DOSTLUK DERNEĞİ.

Dolazak i obraćanje turskog atašea na našu regatu sudionici regate su nagradili velikim pljeskom. i time podržali naš prijedlog.