Lions klubovi Zrinjevac i Mozaik Celje obilježavaju 25 godina humanitarnog rada

Slika korisnika Maja Ozmec Ban
Maja Ozmec Ban 5 studenog, 2023 - 21:57

Početkom obljetničke Lions godine tijekom koje 25 godina humanitarnog rada obilježavaju i LC Zrinjevac i LC Mozaik Celje, članice dva sestrinska kluba provele su ugodno popodne družeći se u hotelu Kunst u Krškom.

Prijateljstvo dvaju klubova, potvrđeno bratimljenjem, u kojima djeluju posebne žene različite dobi i iskustava, ali istih želja mogućnosti i ciljeva potvrda su lions zajedništva u pomaganju potrebitima.

Uz radionicu Joga smijeha koju nam je u organizaciji domaćica približila Barbara Milčić, u opuštenoj atmosferi razmijenili smo naša iskustva, predstavili klupske akcije te najavili predstojeće humanitarne aktivnosti:

- LC Mozik Celje, svečani obljetnički koncert, Večer opere u Narodnom domu u Celju, 18. 11. 23.

- LC Zrinjevac Zagreb, humanitarni koncert za Dječju bolnicu Zagreb, uz nastup Sandre Bagarić i Darka Domitrovića u Maloj dvorani KD Lisinski, 28.11. 23.

Veselimo se nastavku zajedničke suradnje dvaju klubova, a vas dragi lions prijatelji pozivamo da nam se pridružite na našim koncertima.