Lions klubovi Hrvatske u velikoj akciji "Aleja Lionsa u Vukovaru"

LionsHR Adminis... 15 studenog, 2014 - 08:46

Kao što znate naš Distrikt 126 je podržao inicijativu LC Vukovar da se u Vukovaru posadi 130 lipa i tako da nastane Aleja Lionsa u Vukovaru.Ova prekrasnu ideju započele su članice LC Gea iz Osijeka sadnjom prvih stabala na tom mjestu u znak podrške revitalizaciji LC Vukovar.Do sada se akciji priključio veliki broj klubova iz našeg distrikta,a imamo najave da će se priključiti i D-129 Slovenija sa svojom donacijom za lipe.Broj klubova svaki dan raste.Do sada uplaćene sadnice će se zasaditi od 26.-30.11. i pozivaju se svi klubovi koji su donirali da dođu na sadnju u Vukovar.Ostatak sadnica će se zasaditi u proljeće do kada očekujemo da će Grad Vukovar i zvanično toj aleji dati ime ALEJA LIONSA na što ćemo mi biti ponosni.Pozivamo i ostale klubove da nam se priključe u ostvarivanje ove ideje da svaki klub ima svoje drvo u toj aleji.