Lions klubovi Hrvatske i svijeta pomažu Letovaniću

LionsHR Adminis... 17 travnja, 2014 - 22:53
Zajednička fotografija sudionika

(Letovanić, 15.04.2014) --  Na inicijativu Lions kluba “Popovača”, Lions klubovi Hrvatske i međunarodna organizacija Lions Clubs International donirali su pakete pomoći za 40 obitelji Letovnića koji je bio poplavljen. Ova volonterska akcija je omogućila obiteljima da se što prije oporave od poplave.

“Novčana sredstva, koja su donirali Lions klubovi Hrvatske i međunarodna organizacija Lions Clubs International, utrošena su u kupnju deka, vode, dezinfekcijskih sredstava, higijenskih potrepština, malih kućanskih aparata, osnovnog namještaja i bijele tehnike. Donirani paketi su podijeljeni prema stupnju stradavanja poplavljenih obitelji. Članovi Lions kluba "Popovača" zahvaljuju svima koji su pomogli u ovoj izuzetno važnoj akciji koja će omogućiti brži oporavak poplavljenih obitelji. Vi ste uistinu pomogli Lionsima u pomoganju našoj zajednici." izjavila je predsjednica kluba Marija Turčin.