LIONS KLUB „ZRINJEVAC“ U PREDBOŽIĆNOM DRUŽENJU SA ŠTIĆENICIMA DOMA ZA NEZBRINUTU DJECU

LionsHR Adminis... 20 prosinca, 2018 - 18:53

Članice LC „Zrinjevac“ su i ove su godine u  predbožićno vrijeme posjetile djecu Doma za nezbrinutu djecu Kuća svetog Josipa u Hrvatskom Leskovcu te ih obradovale poklonima koje su za njih pripremile. Ove godine svako je dijete dobilo poklon-bon i priliku da kupi nešto po svojoj želji i odabiru, slatkiše i božićnu čestitku. Zrinjevke su štićenicima doma poklonile i projektor sa projekcijskim platnom, a sredstva za nabavku ovog poklona su prikupljena prodajom cvjetnih keramičkih pločica izrađenih u proljetnoj akciji kluba „Mala cvjetna radionica“ koju je organizirala i provela naša članica Sanja Matovina-Lulić. Na radionici su ova djeca uz pomoć Sanje i članica  HLD-a izradila cvjetne pločice, a svoju su kreativnost djeca pokazala i u ovo predbožićno vrijeme izradivši anđele koje su darivali svojim prijateljicama iz LC Zrinjevac.