Lions klub Zrinjevac u akciji prikupljanja odjeće korisnicima Doma majke Terezije

LionsHR Adminis... 25 studenog, 2019 - 22:57

Članice LC Zrinjevac nastavile su svoju akciju prikupljanja odjeće za muškarce, započetu u veljači ove godine,namijenjenu korisnicima Doma majke Terezije misionarki ljubavi. Odjeću su prikupile i donirale ovom domu i ove jeseni, a sada su prikupile odjeću za hladne zimske dane – zimske jakne, tople hlače, košulje dugih rukava, džempere, čizme i toplo donje rublje.Time je nastavljena dosadašnja suradnja sa sestrama Misionarkama ljubavi koje pružaju svesrdnu pomoć beskućnicima i ostalim potrebitima nudeći im smještaj, tople obroke u pučkoj kuhinji u kojoj se svakodnevno podijeli 150 toplih obroka  te im omogućavaju  održavanje osobne higijene i kupanje, nakon čega svi korisnici dobivaju čistu odjeću.