LIONS KLUB „ZRINJEVAC“ POMAŽE HUMANITARNI PROJEKT „ZMAJ ANĐELKO POMAŽE DJECI“

LionsHR Adminis... 2 travnja, 2017 - 20:22

LIONS KLUB „ZRINJEVAC“ POMAŽE HUMANITARNI PROJEKT „ZMAJ ANĐELKO POMAŽE DJECI“

Lions klub  „Zrinjevac“ je ovogodišnju proljetnu akciju „Zagrebački umjetnički medaljoni“ realizirao kroz kazališnu predstavu „Traži se novi suprug“ odigranu 29. ožujka 2017.   u Satiričkom kazalištu Kerempuh. Sav prihod od ove predstave namijenjen je humanitarnom projektu  „Zmaj Anđelko pomaže djeci“, čiji je pokretač Goran Čučković, koji je i sam teško pokretna osoba s invaliditetom, a koji piše maštovite i nadasve poučne slikovnice za djecu. Cilj projekta je prikupiti donacije za tiskanje i distribuciju slikovnica koje će biti darovane djeci pacijentima u bolnicama diljem Republike Hrvatske, djeci slabijeg imovinskog stanja i djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi. Nakon tiskanja prvih dviju slikovnica „Zmaj Anđelko i dugački rep“ i „Kornjačica Rita“ donacija LC „Zrinjevac“ će  omogućiti tiskanje nove slikovnice pod naslovom „Neustrašiva mama“.