LIONS KLUB "ZRINJEVAC" POMAŽE GLAZBENOM USAVRŠAVANJU MLADOG VIOLINISTE

LionsHR Adminis... 24 studenog, 2016 - 22:29

LC „Zrinjevac“ i u ovoj lions godini nastavlja pomagati mladim talentiranim glazbenicima u njihovom školovanju i usavršavanju. Ovaj puta je donacijom od 1.700,00 kuna pokrio troškove seminara mladom violinistu, koji se održava u Zagrebu od 27. do 30. prosinca 2016. u klasi prof. Natalije Gvozdeckaye sa Čajkovski konzervatorija. Naročito veseli činjenica da je mladi glazbenik, nastupajući solo, u gudačkom kvartetu i s orkestrom nastupao na raznim koncertima humanitarnog karaktera: UNICEF-ovim koncertima za djecu u Africi, za Udrugu Krijesnica i za osobe oboljele od autizma. Osvojio je nagrade u natjecanju gudačkih komornih sastava, te svirajući u triu i kvintetu, a na županijskom natjecanju u solo muziciranju 2014. godine osvojio je drugu nagradu.