LIONS KLUB ZAGREB OTVORIO ADVENTSKU KUĆICU NA ZRINJEVCU KOJU JE POSJETIO I DG MLADEN KAJGANIĆ

LionsHR Adminis... 3 prosinca, 2017 - 22:55

LIONS KLUB ZAGREB OTVORIO ADVENTSKU KUĆICU NA ZRINJEVCU KOJU JE U SUBOTU POSJETIO DG MLADEN kAJGANIĆ

29.11.2017. otvorena je Adventska kućica Lions Kluba ZAGREB na Zrinjevcu pored paviljona. Duga je to tradicija, jer je Klub prvi puta imao Adventsku kućicu još 1996. godine. To je mjesto na kome se susreću Lioni iz Hrvatske, no svakako i Lioni iz drugih zemalja posebno naših zapadnih i Sjevernih susjeda. Skoro svake godine Adventsku kućicu posjećuju kumovi LC-Zagreb iz Klopeiner See iz Austrije.

Ove godine svoj redovni peti sastanak Lions Kluba Zagreb održao je 30.11.2017., kad su snimljene i priložene fotografije. Vjerojatno će do 03.01.2018. do kad je otvorena Adventska kućica biti još puno susreta Lionsa iz Zagreba Hrvatske i susjednih zemalja.

Nakon sjednice u Karlovcu di članova Lionsa iz više klubova zajedno sa DG Mladenom Kajganićem posjetili su Lions kučicu i podržali ovu akciju LC Zagreb