Lions klub Zagreb otvorio adventsku kučicu na Zrinjevcu

LionsHR Adminis... 8 prosinca, 2014 - 23:04

Lions Klub ZAGREB, prema dugogodišnjoj tradiciji, a uz entuzijazam novih članova Kluba, otvara ponovno Adventsku kućicu na Zrinjevcu u blizini otvorenog muzičkog paviljona, u vremenu od 06.12. do 30.12.2014. godine. Pozivaju se svi Lionsi i njihovi prijatelji ne samo iz Zagreba nego i Lionsi iz cijele Hrvatske, Europe i svijeta, koji se u to doba nađu u Zagrebu da posjete Adventsku kućicu, u kojoj će naći okrepu tokom ovih hladnih i maglovitih dana. Priključite se svi ovoj akciji Lions Kluba ZAGREB, da prikupimo sredstva za pučke kuhinje, nabavku osnovnih sirovina za proizvodnju toplih obroka i raspodjelu onima kojima je to danas najpotrebnije, posebno u doba nadolazećih Božićnih i Novogodišnjih praznika.

Slijedeći poruku međunarodnog Predsjednika Lionsa JOE PRESTON-a ovih dana, koji govori o gladi, kao prikrivenoj epidemiji u svijetu i predlaže, da za 100-tu obljetnicu nastanka Lions Clubs International u 2017. godini pokušamo pomoći barem 100 milijuna ljudi u svijetu, kojima je pomoć potrebna. Adventskom kućicom Lions Klub ZAGREB se priključuje ideji međunarodnog predsjednika Lionsa.