Lions klub Zagreb organizira predavanje prof.dr.sc.Davora Pavune

LionsHR Adminis... 12 ožujka, 2014 - 23:02

Lions Klub Zagreb organizator je LIONS FORUMA – GOSPODARSTVU HRVATSKE putem predavanja uvaženog svjetskog znanstvenika prof.dr.sc. Davora Pavune, koje će se održat u četvrtak 20.03.2014. godine u 18,00 sati u hotelu Esplanade.

Tema predavanja je vezana uz nastojanja Lionsa da potaknemo javnost i sve građane ove zemlje za boljom i prosperitetnijom Hrvatskom.

„DA LI UISTINU ŽELIMO BOLJU, PROSPERITETNU HRVATSKU“

Dok mediji (ne)svjesno projiciraju senzacionalizam i beznađe, analiza korelacija izranjajućeg post-industrijskog društva, pokazuje da imamo i znalce i resurse da uz mrežu inozemne Hrvatske, EU-podršku i brojne prijatelje, zajedništvom ostvarimo uspješnu, „planetarnu“ Hrvatsku. Naravno treba „htjeti-moći“! Taj izazov jest u nama i provocira kritičku diskusiju koja nam slijedi.

Radi što boljeg organiziranja i smještaja učesnika predavanja prof.dr.sc.D. Pavune, molimo sve one koji žele biti nazočni na predavanju, da se najave: Predsjedniku Kluba mob.: 091/2097 753; ili na email: darije.dokic@zg.t-com.hr ili tajniku na mob.: 098/1387 783; ili na email: branimir.milcic@zg.t-com.hr

Srdačni pozdrav

Predsjednik Lions Kluba Zagreb