Lions klub Zadar donirao napitke domovima za starije,odgoj mladih,vrtićima

LionsHR Adminis... 24 studenog, 2017 - 10:32

Zahvaljujući suradnji s Lions klubom Kontesa Nera iz Zagreba, zadarski je Lions klub velikom donacijom dobivenom iz Radenske obradovao korisnike više zadarskih domova za starije, Doma za odgoj mladih te dva dječja vrtića.

Stotine boca i bočica raznih napitaka – ledenih čajeva, pepsi cola, mirinda i mineralne vode otišlo je, tako, u Dom za starije i nemoćne, Dom za odrasle osobe Sv. Frane, Dom za odrasle osobe Zemunik te u dječje vrtiće Radost i Sunce i u Dom za odgoj mladeži. Donacija je primljena s veseljem, a na poziv ravnateljice Doma u Zemuniku, Nataše Petrušić, korisnike usluga tog doma posjetili su predsjednik i članica Lions kluba Zadar, Nikša Milić i Davorka Mezić. Uz kavu dobrodošlice ravnateljica Petrušić je predsjedniku Miliću uručila zahvalnicu te zahvalila na donaciji i ranijoj suradnji. Zadarski su Lionsi, naime, godinama financirali uzdržavanje Ronina, jednog od konja koji su u domu u Zemuniku služili za terapijsko jahanje djece s teškoćama u razvoju.