Lions klub Vinkovci nagradio najbolje učenike vinkovačkih srednjih škola

LionsHR Adminis... 17 lipnja, 2019 - 15:30
Predsjednik LC Vinkovci Milenko Paradžiković s najboljim učenicima

Lions klub Vinkovci je i ove godine nagradio najbolje učenike iz svih osam vinkovačkih srednjih škola koji su se svojim radom, učenjem i zalaganjem istakli u svojoj školi. Svečanost je održana 13. lipnja 2019. godine u Glazbenoj školi Josipa Runjanina kada je predsjednik Lions kluba Vinkovci Milenko Paradžiković u nazočnosti predstavnika Vukovarsko-srijemske županije, Grada Vinkovaca, predstavnika škola, obitelji učenika i članova LC Vinkovci uručio priznanja učenicima. Ovogodišnji laureati su Valentina Begčević, učenica 1.b razreda Drvodjelsko tehničke škole, Mateo Marić-Blekić, učenik 4.c razreda Ekonomske i trgovačke škole I. Domca, Vladimir Pezo, učenik 3.e razreda Gimnazije M. A. Reljkovića, Martina Kuterovac, učenica 4. razreda srednje Glazbene škole Josipa Runjanina, Stjepan Pavlović, učenik 3.d razreda Poljoprivredno šumarske škole, Emilija Vrapčenjak, učenica 3.f razreda Srednje strukovne škole, Nikolina Lukenda, učenica 4. razreda Tehničke škole R. Boškovića i Josip Gerin, učenik 5. razreda Zdravstvene i veterinarske škole dr. Andrije Štampara. Uz priznanje svakom učeniku će biti isplaćena i simbolična novčana nagrada u visini od 1.000,00 kn. Svečanost je uveličala i učenica Martina Kuterovac svojim nastupom na klaviru.