Lions klub Vinkovci nagradio najbolje učenike vinkovačkih srednjih škola

LionsHR Adminis... 28 lipnja, 2015 - 13:46

Kao i svih proteklih godina od svog osnutka, Lions klub Vinkovci i ove je godine organizirao nagrađivanje najboljih učenika svih srednjih škola u Vinkovcima. Svaka od škola, ukupno njih osam, po odlukama nastavničkih vijeća, izabralo je najbolje učenike koji su se istaknuli općim uspjehom i ostalim postignućima u školskoj godini 2014/2015. Predsjednik Lions kluba Vinkovci Mate Vujčić uručio je priznanja i novčane nagrade učenicima:

Katarina Andrijanić, Drvodjelska tehnička škola Vinkovci, 3.a razred, zanimanje drvodjelski tehničar dizajner,

Iva Pastor, Ekonomska i trgovačka škola I. Domca Vinkovci, 4.f razred,

Srećko Kajić, Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci, 2.b. razred općeg smjera (državni prvak iz geografije),

Petra Karaban, Glazbena škola J. Runjanina Vinkovci, 1. razred srednje glazbene škole, smjer flauta,

Stjepan Kožul, Poljoprivredno šumarska škola Vinkovci, 4.a razred, zanimanje poljoprivredni tehničar opći (drugo mjesto na državnom natjecanju),

Estera Marić, Srednja strukovna škola Vinkovci, 3.g razred, zanimanje kuhar (prvo mjesto na državnom natjecanju ugostitelja "Gastro" u disciplini pripremanja menu-a),

Martin Marošević, Tehnička škola R. Boškovića Vinkovci, 4.e razred, smjer građevinski tehničar,

Ardita Jahaj, Zdravstvena i veterinarska škola dr. A. Štampara Vinkovci, 4.d razred, zanimanje veterinarski tehničar.

Na prigodnoj svečanosti organiziranoj u svečanoj dvorani Glazbene škole J. Runjanina Vinkovci uz predsjednika Matu Vujčića i tajnika Hrvoja Banića i članove Lions kluba Vinkovci, svečanosti su prisustvovali obitelji nagrađenih učenika, ravnatelji srednjih škola, razrednici i nastavnici. U svečanom glazbenom programu nastupila je jedna od nagrađenih učenica, Petra Karaban iz Glazbene škole izvedbom glazbe na flauti uz klavirsku pratnji Tamare Krajnović.