Lions klub Valpovo-Belišće sponzorirao Streetball turnir u gradu Belišću

LionsHR Adminis... 25 lipnja, 2015 - 12:13

Lions klub Valpovo Belišće nastavlja sa sponzoriranjem tradicionalnog košarkaškog turnira na otvorenom, takozvano  Streetball  natjecanje koje se održava svake godine u mjesecu lipnju na glavnom trgu u gradu Belišću.

Turnir se održao 30.lipnja i natjecalo se  20 ekipa.Turnir su započele najmlađe kategorije-djeca iz Dječjeg vrtića „Maslačak“ Belišće,zatim mlađi kadeti,kadeti,juniori i seniori. Organizatori turnira Košarkaški klub Belišće, Grad Belišće i Savjet mladih Grada Belišća i ove su godine priuštili svome gradu ovo cijelodnevno zanimljivo natjecanje.

Zasluge pripadaju i sponzorima koji su natjecateljima uručili vrijedne nagrade u obliku sportske opreme.Ispred Lions kluba Valpovo-Belišće jednog od glavnih  sponzora turnira najboljim seniorima nagrade je uručio predsjednik Kluba Jozo Berečić.