Lions klub Valpovo – Belišće pokrenuo akciju “Kruh za poslije” u Valpovu i Belišću

LionsHR Adminis... 23 studenog, 2015 - 11:07

Lions klub Valpovo – Belišće poziva sve ljude koji su u mogućnosti  na sudjelovanje u humanitarnoj akciji “Kruh za poslije”. Ova humanitarna akcija provoditi će se od studenog 2015. do studenog 2016. godine, a dio je globalne Lions kampanje “Relieving the Hunger” koja je usmjerena na gladne i pothranjene osobe. Akcija “Kruh za poslije” provodi se u suradnji s pekarnicama  Čičak d.o.o. u Valpovu - Kolodvorska 3 te Belišću - Trg Ante Starčevića 12. Lions klub Valpovo-Belišće osigurao je inicijalna sredstva za ovu akciju u iznosu od 2.000,00 kn. Svi naši sugrađani mogu sudjelovati u ovoj akciji na način da kupe kruh za poslije. Prodavač će kruh zajedno s računom ostaviti u vrećici na označenom mjestu, kako bi ga oni kojima je najpotrebniji mogli zatražiti. Pomozite da ljudi u našoj zajednici ne gladuju.

Lionsi u svijetu dijele zajedničko uvjerenje “zajednica je onakva kakvu je napravimo”. Tijekom globalne kampanje “Relieving the Hunger”, Lions klubovi će djelovati na uklanjanju gladnih i pothranjenih osoba u svojim zajednicama te istovremeno podizati svijest o ovom globalnom problemu. Ekonomska kriza je gurnula još više ljudi u financijske probleme te si oni više nisu u mogućnosti osigurati ni najosnovnije namirnice poput kruha. Mnoge organizacije koje pomažu u rješavanju problema gladi više nisu u mogućnosti pratiti rastuće potrebe. “Provođenjem ove humanitarne akcije pomažemo obiteljima i pojedincima u našoj zajednici koji si nisu u mogućnosti kupiti dovoljnu količinu hrane” ističu u Lions klubu Valpovo-Belišće koji su i inicijatori ove akcije.

Svi lions prijatelji koji mogu i žele pomoći našu akciju, mogu to učiniti uplatom na račun LC Valpovo-Belišće HR4624120091138002030 s naznakom “Kruh za poslije”.

Za svaku uplaćenu kunu lionsi Valpovštine i naši sugrađani u potrebi biti će vam zahvalni.