Lions klub Slavonski Brod organizira veliki humanitarni pijanistički koncert

Slika korisnika LionsHR Administrator
LionsHR Adminis... 5 rujna, 2012 - 13:48
Ana Dadić

Lions klub Slavonski Brod organizira veliki humanitarni pijanistički koncert

20-og. rujna 2012. u 19,30 sati u Kazališno-koncertnoj dvorani „Ivana Brlić-

Mažuranić“ u Slavonskom Brodu.

Koncentrirati će briljantna Brodska pijanistica ANA DADIĆ – laureat ovogodišnjeg  „Lions grand prix“ natjecanja u Rijeci! Ana je višegodišnja stipendistica našeg kluba. Izrasla u prekrasnu mladu umjetnicu čije muziciranje će Vas sigurno oduševiti. Podržana i od drugih regionalnih lions klubova osvojila je već brojna priznanja i kao najbolja položila prijemni ispit na muzičkoj akademiji u Zagrebu. Želimo je s ponosom predstaviti Brodskoj publici, a i Vama braći Lionsima uvjereni da će ta večer biti vrhunski umjetnički doživljaj.

U duhu Lionizima odlučili smo prihod ove priredbe donirati „Hrvatskoj ligi za borbu protiv raka Slavonski Brod“ te je još jedan razlog da Vas pozovemo da posjetite naš grad i ovu lijepu priredbu.

Ulaznice po cijeni od 50,00 kuna možete nabaviti ili rezervirati u našem klubu!