Lions klub Poreč - ogranak Pazin zahvaljuje svim učesnicima koncerta "MISLIMO NA VAS"

LionsHR Adminis... 2 prosinca, 2015 - 13:18

Nakon što su se dojmovi slegnuli nakon održanog 1 Humanitarnog koncerta „MISLIMO NA VAS“ u Pazinu dana 20.11.2015. godine želimo još jedanput zahvaliti svima.

Lions club Poreč-Ogranak Pazin iskreno i od srca zahvaljuje svima koji su zajedno s nama sudjelovali u pripremi i organizaciji  Humanitarnog koncerta  za sve potrebite Pazina, Pazinštine a i šire, i moramo priznati da smo izuzetno zadovoljni odazivom publike koja je kroz cijeli koncert bodrila i uživala sa svim izvođačima.

Lijepo je činiti dobro i još je bilo ljepše vidjeti da su i svojim dolaskom na sam koncert doprinijele  i Udruge za koje se prvenstveno organizirao sam koncert, te svojim dolaskom uveličale sam događaj.

Ovim putem zahvaljujemo  svim izvođačima:

Klapi „ Tragos „ iz Trogira,  klapi „Vokalisti Salone „ iz Solina , Klapi „Pinguentum“ iz Buzeta, Klapi „Motovun“ iz Motovuna, Klapi „Bukaleta“ iz Pazina, vokalnoj skupini „ RougeMarines“ iz Pazina,te solistima, Ivi Gortan , Mateu Pilat, Mirti Krsnik, Sari Ursić, Dorotei Živolić, Cristini Lubiana, Dineli Kazalac, Rafaelu Santaleza, Anji Fakin, Nini Fakin, i Ani Drndić koji su nesebično i bez ikakve naknade nastupali na koncertu, te svojim izvedbama omogućili da se taj  1 Humanitarni koncert i ostvari u Pazinu.

Ovim  se putem zahvaljujemo  i svim  medijskim pokroviteljima koji su nam omogućili da se za koncert čuje i šire od samog Pazina i koji su svojim objavama doprinijeli i posjećenosti samog koncerta.

Veliko i iskreno hvala i donatorima koji su svojim donacijama također doprinijeli organiziranju koncerta jer moramo napomenuti da iako je to humanitarni koncert on iziskuje i neke troškove.

Drago nam je da možemo reći da je koncert uspio u svakom pogledu, a sam cilj koncerta bio je pomoć potrebitima u ovo blagdansko vrijeme.

I na kraju hvala svima koji su svojim doprinosom omogućili i pomogli u realizaciji 1 Humanitarnog koncerta Lions cluba – Ogranka Pazin.

“….dati dio sebe, dati ga drugom,

Ljudski je i nježno i

Nikad nam ne uzima