Lions klub Parone poziva na Charter night

LionsHR Adminis... 8 lipnja, 2020 - 20:31
Lions klub PARONE prvi specijalistički Lions klub u Hrvatskoj  poziva vas na svoju svečanu Charter Night.
Svečanost će se održati u Hotelu Lovac u Pazinu, 27.06.2020. s poćetkom u 19 sati. Nakon službenog dijela budite sa nama uz bogati program i večeru (250,00 kuna)
Prijave i rezervacije na mail lcparone@gmail.com ili na brojeve telefona 0911101888 Patrizia Milani 0914550797 Paula Čermin. Kako je mnogo prijavljenih požurite sa rezervacijama.

Tko su Parone i Zašto Parone ?

LC PARONE
LIONS CLUB PARONE je PRVI SPECIJAlLISTIČKI LIONS KLUB (ne tradicionalni) u Hrvatskoj i šire. Klub je nevladina, neprofitna, ženska poslovno-humanitarna udruga. Osnovale su ga žene koje su većinom dugi niz godina aktivne na poslovnoj sceni i u radu sa ženama. LC PARONE djeluju na polju edukacije, poslovanja i profesionalnosti.
ZAŠTO PARONE
Izborom imena PARONE, željele smo naglasiti važnost i ulogu PARONA (GAZDARICA) u društvu i zajednici i njihov utjecaj na iste. Starim istarskim nazivom za žene koje su utjecale na naše prostore, na obitelj, na zajednicu, na odgoj, kulturu, tradicije željele smo prepoznati kontinuitet ženske povijesti, utjecaj u društvu i valorizirati iste. Opredijelile smo se za javno zagovaranje prava žena kroz prisustvo u javnosti, putem medija i u direktnim kontaktima s građankama i građanima, edukacijom, predavanjima, okruglim stolovima i humanitarnim radom. Kao posebne vrijednosti njegujemo međusobno uvažavanje, povjerenje i solidarnost, te stvaranje ozračja osvještavanja i potpunog realiziranja osobnih potencijala.
Veselimo se VAŠEM DOLASKU na naš prvi Charter Night. SAVE THE DATE 27.06.2020. Hotel Lovac, Pazin 19 sati.
WE SERVE
Patrizia Milani, Paula Čermin, Ivona Anić i Parone